About Us Banner

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ما این صفحه را بخوانید.

 

کسب اطمینان شما همشهری های عزیر و اینکه اطلاعات بیشتری درباره ما و خدمات ما بدست آورید از دلایل اصلی ایجاد این صفحه می باشد.

گروه تاسیساتی آرسام با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه امور تاسیساتی از ابتدا جهت رفع دغدغه بسیاری از همشهری های تهرانی در زمینه تاسیسات بنایی و زیر بنایی از قبیل تشخیص ترکیدگی لوله ، لوله کشی آب ، لوله کشی فاضلاب ، رفع نم و رطوبت ، تعمیرات لوله کشی ، لوله باز کنی و غیره ایجاد شد و اکنون با گسترش فعالیت و تعداد متخصصان خود در استان البرز نیز به مردم عزیزمان خدمات ارائه می دهیم تا با خیالی راحت امور تاسیساتی خود را به دست توانمند متخصصان ما بسپارند.

 

گروه تاسیسات ساختمانی آرسام توسط گروهی از جوانان متعهد و متخصص ایجاد شد و هم اکنون با کسب تحربه های مختلف و ارائه ی خدمات متنوع آماده خدمت رسانی به هم وطنان گرامی می باشد .

شعار اصلی ما تضمین خدمت در قبال نازل ترین هزینه و بهترین خدمت می باشد زیرا معتقدیم مردم ما لایق بهترین ها هستند و بایستی بهترین خدمات را به آن ها ارئه داد .

 

 

گروه تاسیسات ساختمانی آرسام به سال ها تجربه و همراهی شما عزیزان مفتخر است . هم اکنون می توانیم با افتخار اعلام کنیم متخصصان ما علاوه بر ارائه مشاوره رایگان و حضور در کم ترین زمان در محل مشتری ، کار خود را با تضمین بهترین قیمت و تضمین کار انجام می دهند تا هرگونه دغدغه از بابت کار را از شما دور کنند و با اطمینان امور تاسیساتی و بنایی خود را به ما بسپارید.

 

برای هماهنگی ، کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره ازکارشناسان ، با ما تماس بگیرید.

با تماس با متخصصان ما و یا ارسال اطلاعات تماس ، آدرس محل مورد نظر و شرح مختصری از مشکل خود در قالب ایمیل با ما ارتباط برقرار کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنند.